صفحه اصلی

آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با هدف ایجاد فضائی متمرکز، با تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و ابزارهای تحقیقاتی در جهت پاسخگویی به نیازهای اساتید، دانشجویان و محققین داخل و خارج دانشگاه، اقدام به تاسیس و راه اندازی آزمایشگاه جامع تحقیقات نموده است که می تواند کمک موثری به نیازها پژوهشی کشور باشد.

 آزمایشگاه جامع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در فضای به مساحت 500 متر مربع در پردیس دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حال تاسیس است. این آزمایشگاه در سال 1397 با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حال راه اندازی می باشد.

 آزمایشگاه جامع  در راستای اهداف کلی آزمایشگاه های جامع کشور ، مبنی بر ارائه خدمات آزمایشگاهی و دستگاهی، منطبق بر استانداردهای روز دنیا به دانشگاهیان، محققان، صنایع و دیگر اقشار حرکت می کند و این مهم را با ایجاد فضایی مناسب جهت تقویت و به روز رسانی مراکز تحقیقاتی دانشگاه شامل مراکز تحقیقاتی سلولی و مولکولی ، گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات بالینی دانشگاه به انجام می رساند.  این آزمایشگاه در تلاش است به بالاترین کیفیت و رضایت مندی مراجعین دست یابد و در برابر زمان ، انرژی و هزینه صرف شده از سوی مراجعین احساس تعهد دارد و با تکیه بر اصل رازداری و احترام به اعتماد مراجعین . صداقت، سرعت و کیفیت بالای نتایج و گزارشات را سر لوحه خود قرار داده است.

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2164
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 4240
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.7488
پاورقی

طراحی و توسعه در اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تمامی حقوق وب سایت برای آزمایشگاه جامع سلامت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج محفوظ می باشد. @2018